تبلیغات در اینترنتclose
الگوریتم پنگوئن گوگل (گوگل پنگوئن ) چیست ؟
ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : دوشنبه 26 آذر 1397 - 10:53 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
neo63
آنلاین

ارسال‌ها : 28
عضویت: 7 /1 /1397
الگوریتم پنگوئن گوگل (گوگل پنگوئن ) چیست ؟

الگوریتم پنگوئن گوگل چیست ؟
امروز در طراحی سایت پرنا در خصوص الگوریتم پنگوئن صحبت می کنیم. این الگوریتم در کنار پاندا و مرغ مگس خوار اصلی ترین ابزار گوگل برای رتبه بندی سایت ها هستند.
گوگل پنگوئن در سال 2012 معرفی شد.
پس از عملکرد خوب الگوریتم پاندا ( الگوریتم گوگل پاندا چیست ) گوگل تلاش جدیدی را برای رتبه بندی بر اساس کیفیت وب سایت ها شروع کرد.
گوگل پنگوئن بین سال های 2012 تا 2015 بر حدود 3.1 درصد وب سایت های انگلیسی زبان تاثیر مثبت گذاشت.

نکات مهم برای الگوریتم پنگوئن گوگل :

طرح و اهمیت لینک ها :
ساخت ، خرید و کاشت ! لینک های بی کیفیت از طرحی وب سایت های ضعیف که رتبه کمی دارند و یا مطالب نا مرتبط با کسب وکار اینترنتی شما دارند ، ساخت محبوبیت و روابط ساختگی برای گول زدن گوگل دو نکته بسیار مهم برای الگوریتم سئو سایت پنگوئن می باشد.
برای مثال یک شرکت بیمه در علی آباد کتول ! میتواند با ساخت و خرید لینک های بسیار زیاد بی کیفیت (شما خیلی راحت می توانید با جست و جو در گوگل تعرفه های این نوع سئو را ببینید ، اما عواقب پای خودتان ! ) خود را به عنوان بهترین شرکت بیمه در علی آباد کتول معرفی کند. اما با این کار ، تنها اعتبار و ارزش خود را در نزد گوگل از دست خواهد داد.

استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی برای گول زدن گوگل :
مفهوم این نکته این است که شما کلمات کلیدی را به صورت نا معقول و کاملا نا مرتبط در نوشته های خود به کار ببرید. اجازه بدهید با یک مثال این موضوع را روشن کنیم.
\" کاشت مو درتهران ، کلینیک حرفه ای کاشت مو پشمک حاج عبدالله که مدت هاست در زمنیه کاشت مو فعالیت دارد و عمل های موفقیت آمیز زیادی در زمینه کاشت مو در تهران وهمچنین کاشت مو در شهرستان و ... \"
متوجه شدید ! این کار را نکنید :|

چگونه متوجه شویم که توسط الگوریتم پنگوئن گوگل توبیخ شده ایم ؟

برای این موضوع باید توافت توبیخ توسط گوگل پنگوئن ویا توبیخ به خاطر لینک های نامعمول را متوجه شویم.
در صورت توبیخ گوگل پنگوئن ، چندین وب سایت ، در یک زمان رتبه خود را از دست می دهند ، ولی توبیخ به خاطر لینک ها صرفا یقه یک طراحی سایت را می گیرد.
توبیخ به خاطر لینک های نا معمول و اسپم ممکن است به خاطر ریپوت کاربران و بازدید کنندگان به گوگل و یا نظارت روزانه گوگل صورت بگیرد.
متاسفانه ، توبیخ توسط Google Penguin همانند گوگل پاندا 100 درصد مشخص نیست.اگر شما به مشکل افت یک دفعه بازدید کنندگان برخورد کردید و کار ساخت لینک های اسپم را انجام داده اید به احتمال زیاد توسط این الگوریتم توبیخ شده اید.
کار ساخت لینک ، و استفاده از کلمات کلیدی را با دقت انجام دهید. ممکن است با سئوی کلاه سیاه به موفقیت در زمان کوتاهی برسید ولی مطمئنا توبیخ خواهید شد.

چگونه پس از توبیخ توسط الگوریتم سئو سایت گوگل پنگوئن، دو مرتبه رتبه بگیریم ؟

اگر شما توسط خود گوگل به خاطر لینک های اسپم توبیخ شده اید ، می توانید با اصلاح لینک ها و درخواست از گوگل بازگردید ولی الگوریتم پنگوئن بخشنده نیست و همچین امکانی ندارد.
هر چند با اصلاح لینک ها ، برای زمانی که گوگل پنگوئن دو مرتبه شما را بررسی می کند ، امکان بخشش وجود دارد.
با کار های زیر می توانید بخشیده شوید :

  • برداشتن کلیه لینک های ناسالم که شما روی آنها کنترل دارید ، مانند لینک هایی که خودتان در طراحی سایت حرفه ای های مختلف قرار داده اید.[*]کشف لینک های اسپمی که شما نمی توانید پاک کنید.[*]بررسی کامل سایت ، قرار دادن درست کلمات کلیدی و پاک کردن اسپم ها و ...

نتیجه :
Google Penguin برای برطرف کردن یکی از اصلی ترین ضعف های گوگل به میدان آمد.
زیرا الگوریتم های قبلی گوگل توسط طراحی سایت ارزان های بی کیفیت بسیاری گول خورده بود.
برای محافظت ار سایت در قبال این الگوریتم ، محتوای درست با جایگذاری درست کلمات کلیدی منتشر کنید.به زور کلمات کلیدی را نچپانید !
علاوه بر آن صرفا لینک های با کیفیت در وب سایت های مرتبط خریدای کنید یا بسازید.
موفق باشید.
طراحی سایت پرنا


پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 - 14:40
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.