تبلیغات در اینترنتclose
اجاره خودرو و نقص فنی ماشین
ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : یکشنبه 28 مهر 1398 - 2:47 بعد از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
zahraamereh
آنلاین

ارسال‌ها : 17
عضویت: 30 /10 /1397
اجاره خودرو و نقص فنی ماشین

اجاره خودرو و نقص فنی ماشیناجاره خودرو و خدمات دیگر، بهترین گزینه برای مشتریان در زمینه حمل و نقل هستند. با توجه به این که بسیاری از افراد خودرو ی شخصی دارند اما برای مسافرت های خود از خدمات اجاره خودرو و یا اجاره اتوبوس استفاده می کنند و حتی برای استقبال از شخصی مهم اقدام به اجاره خودرو در اختیار می کنند. زیرا می خواهند مطمئن باشند که در بین راه مشکلی برای خودرو پیش نمی آید و به عبارتی از سلامت فنی آن مطمئن باشند.
سلامت فنی در هنگام اجاره خودرو
شرکت های اجاره خودرو موظف هستند که از سلامت فنی تمامی خودرو های خود مطمئن باشند. هم چنین تمامی خودرو های شرکت اجاره خودرو سعادت رنت دارای معاینه فنی کامل بوده و هم چنین دارای کارت گارانتی برای مشتریان اجاره خودرو نیز می باشند.

آیا بروز نقص فنی بعد از اجاره خودرو امکان پذیر است؟
با این که تمامی ماشین های شرکت اجاره خودرو سعادت رنت برای سال های جدید (96-97) بوده و کم کارکرد هستند، اما به هر حال با درصد بسیار کم اما امکان بروز نقص فنی وجود دارد. حال اگر شما از خدمات اجاره خودرو استفاده کردید و این اتفاق برایتان افتاد باید چه کنید؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را بیابید.

در صورت بروز نقص فنی چه کنیم؟
اگر بعد از اجاره خودرو، ماشین دچار نقص فنی شد، بهترین کار این است که ابتدا با شرکت اجاره خودرو تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و بعد تماس با شرکت اجاره خودرو، بهتر است با امداد خودرو تماس بگیرید. اگر هم از خدمات اجاره ماشین در اختیار استفاده کرده اید که مسئولیت این کار بر عهده راننده است.

هزینه تعمیر نقص فنی خودرو با چه کسی خواهد بود؟
در صورتی که برای خودرو مشکلی پیس بیاید، کلیه هزینه های تعمیر نقص فنی خودرو، بر عهده ی شرکت اجاره خودرو خواهد بود.

مدت زمان تعمیر نقص فنی خودرو
اگر تعمیر نقص فنی بعد از اجاره خودرو بیش تر از 5 ساعت طول بکشد، شرکت اجاره خودرو سعادت رنت، ماشین کرایه ای شما را به صورت رایگان با یک خودروی دیگر تعویض می کنند تا بتوانید از زمان باقی مانده ی خود نهایت استفاده را بکنید.

پنجشنبه 11 بهمن 1397 - 09:35
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.