ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 9:45 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
نویسنده پیام
yeganeh1372
آنلاین

ارسال‌ها : 6
عضویت: 27 /9 /1398
تسکین سریع درد دندان با روشهای خانگی و گیاهی
وای ! دندان درد ، اگر حتی یکبار هم در طول عمرتان این درد سخت را تجربه کرده باشید می توانید درک کنید که چقدر غیرقابل تحمل و دشوار است برای تسکین این درد شدید آشنایی با روشهایی که سریعا این درد را کاهش دهند الزامی است. در ادامه به معرفی چندین روش مختلف برای بهبود دندان درد اشاره می کنیم.
دندان درد می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد که اصلی ترین آن شامل:
  • التهاب مغز دندان

  • پوسیدگی

  • سکته ی قلبی

  • دندان قروچه

  • فرسودگی مینای دندان

  • التهاب لثه

  • نشانگان مفصل گیجگاهی فکی

  • فشار سینوس ها

  • درد در قفسه سینه


علت های اصلی دندان درد
درمان های خانگی برای تسکین فوری دندان درد
و اما نسخه های گیاهی ، خانگی و طب سنتی برای درمان و تسکین فوری دندان درد
پودر فلفل قرمز و زنجبیل برای درمان درد دندان
زنجبیل و فلفل هر دو داروهای ضد درد محسوب و هرکدام از این دو ادویه را به تنهایی می توانید برای درمان دندان درد استفاده نمود ولی برای نتیجه بهتر، می توانید مخلوطی از این دو ادویه را تهیه کنید به این روش که :
برای این منظور میزان مساوی از این دو ادویه را با آب مخلوط کنید و یک مخلوط با غلظت سس آماده کنید ، سپس توپ کوچکی از پنبه آماده کنید و به میزان کافی به سس مورد نظر آغشته اش کنید ؛ حالا آن را درست روی دندان تان بگذارید و تا زمان فروکش کردن درد یا حداقل تا زمانی که طاقتش را دارید، پنبه را از دهانتان خارج نکنید ؛ پنبه آغشته به سس را جایی که لثه و زبان شما به آن برخورد نکند قرار دهید.
روغن میخک
برای کاهش درد دندان دو قطره روغن میخک را روی یک پنبه بریزید و آن را تا زمان رفع درد، پشت دندان تان قرار دهید.
روش دیگر استفاده از میخک برای دندان درد جویدن آن است به این روش که :یک دانه میخک را آنقدر بجوید که روغنش بیرون بیاید.

دم کرده نعناع
برای تسکین فوری دندان درد یک قاشق چای خوری نعنا خشک را در یک فنجان آب جوش بریزید و بعد از 20 دقیقه و وقتی که دمنوش تان خنک شد، آن را در دهانتان بچرخانید و بعد بیرون بریزید.
چای نعناع برای درمان فوری دندان درد
یک قاشق چایخوری نعناع را در یک فنجان آب جوش بریزید و به مدت بیست دقیقه دم کنید. بعد از اینکه چای سرد شد آن را در دهان تان بگردانید، می توانید آن را قورت بدهید یا بیرون بریزید.
روغن کاری
شما نیاز به یک یا دو قاشق غذا خوری روغن نارگیل،آب گرم،مسواک و خمیر دندان دارید. شما باید به مدت 20 دقیقه آن را در دهان خود نگهدارید و سپس آن را قورت ندهید و همچنین می توانید آن را با استفاده از مسواک استفاده کنید ، میتوانید این کار را دو بار در روز انجام دهید.
صمغ مر
این روش تقریبا نا شناخته شده که برای انجام آن باید :یک قاشق چای خوری از پودر مر را در داخل فنجان آب به مدت 30 دقیقه بجوشانید و صبر کنید تا محلول تان خنک شود. سپس برای استفاده هر بار یک قاشق چای خوری از این دارو را داخل یک فنجان آب بریزید و 5 تا 6 بار در روز غرغره این محلول را ادامه دهید تا دندان درد شما به کل از بین برود.
http://medicinemagazine.aramblog.ir/post/156


سه شنبه 16 اردیبهشت 1399 - 11:59
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.