ads مکان تبلیغات شما
زمان جاری : پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 10:27 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

ads ads ads ads
پاسخ جدید
تعداد بازدید 18
نویسنده پیام
samrad
آنلاین

ارسال‌ها : 3
عضویت: 15 /4 /1399
تعمیر کولر گازی اسپلیتنسیم سرویس با فراهم کردن شرایط مناسب برای مشتریان خود سعی در رفاه حال آنها دارد، لذا بدون اینکه به خود زحمت داده و اسپلیت را تا تعمیرگاه حمل کنید ، نسیم سرویس با اعزام تعمیرکار به محل اسپلیت شما را بررسی و تعمیر خواهد کرد، این سرویس ها شامل بررسی دستگاه و عیب یابی آن، تعویض و تعمیر قطع های فرسوده می باشد که توسط تیم حرفه ای ما انجام خواهد گرفت.

متداول ترین مشکلات کولر گازی اسپلیت


این مشکلات محدود به طیفی به خصوصی نمی باشد، دارای دامنه ی گسترده ای می باشد این مشکلات بسته به میزان کارکرد کولر گازی خیلی دور از انتظار نیست و بالاخره در دستگاه پدیدار می شوند.مهمترین مساله این می باشد که چه زمانی باید برای تعمیر و یا سرویس دستگاه اقدام کنید. ایجاد باد گرم، کاهش محسوس سرما، خنک نشدن محیط، روشن نشدن دستگاه،صداهای غیر عادی و عجیب و ناهنجار، نشتی دادن آب و گاز،کثیف شدن و آلودگی فیلتر و موارد مشابه که جزو مهمترین ایرادهای اسپلیت می باشد.


علت این مشکلات به دلیل خرابی است که از داخل دستگاه نشات می گیرد و نیاز به بررسی تعمیرکار و سرویس تخصصی آن دارد.
پس این وظیفه تعمیرکار متخصص می باشد تا تمامی قطعات دستگاه را چک کرده و آن ها را تعمیر نماید. پس از سرویس و تعمیر قطعاتی چون فن، کمپرسور، اوپراتور، فن موتور،بردها، خازن ها لوله ها و اتصالات دستگاه شما همانند روز اول خود به خوبی می تواند کار کند.
تعویض کمپرسور کولر گازی

خاموش شدن اسپلیتیکی از مشکلاتی که مردم با آن در مرور زمان روبرو خواهند شد خاموش شدن ناگهانی اسپلیت و توقف کار کردن دستگاه در حین کار کردن می باشد. دلیل هایی زیادی می تواند در این مشکل نقش داشته باشد اعم از نوسان پیدا کردن جریان برق یا خرابی برد، فن و ترموستات.البته در مواقعی ممکن است هیچ کدام از این مشکلات نباشد و فقط آلودگی فیلتر اسپلیت باشد. برای رفع این وضعیت تعمیرکار قطعات را بررسی کرده و در صورت نیاز آنها را تعویض می نماید. در مواقعی هم سرویس کار با تمیز کردن فیلتر اسپلیت مشکل دستگاه را حل کرده و دستگاه دیگر دچار خاموش شدن ناگهانی نمی گردد.

تولید باد گرم بجای باد سرد


در بعضی مواقع ممکن است حس کنید که اسپلیت در حال باد گرم زدن به جای باد سرد است که در این مواقع به احتمال زیاد مشکل از کمپرسور اسپلیت می باشد، کمپرسور دچار خرابی شده و روند خنک سازی را یه خوبی انجام نمی دهد. به طور مثال اگر کمپرسور بیش از حد کار کند و استراحتی در کار نباشد این اتفاق امکان دارد رخ دهد. همچنین امکان دارد در صورت آلودگی فیلتر و مسدود بودن آن ها دستگاه نتواند به طور درستی کار کند و باد گرم به جای باد سرد پرتاب کند.


پس با شتسشوی این بخش ها مشکل رفع خواهد شد، از طرف دیگر اگر مقدار گاز در حد معین نباشد امکان دارد اسپلیت باد گرم بزند
در اینصورت با شارژ گاز می توانید از باد سرد اسپلیت دوباره لذت ببرید. همچنین تعمیرات و سرویس فن نیز می تواند جزو راه هایی باشد برای رفع باد گرم اسپلیت.خنک نکردن مناسب اسپلیت همانند قبل


برخی از مشتریان گلایه دارند که اسپلیت همانند قبل خنک سازی را انجام نمی دهد در زیر به دلایل این مسئله می پردازیم
اصلی ترین دلیل برای این مشکل از کار افتادن یا خرابی کمپرسور می باشد، که به همین دلیل گردش هوا به خوبی انجام نمی گیرد و تولید سرما با مشکل مواجه می شود. برد الکتریکی هم دلیل دیگری می تواند باشد برای خنک نکردن اسپلیت یا کولر گازی، که با تعمیر آن توسط تعمیرکار مجرب می توانید همانند روز اول از خنک سازی اسپلیت خود لذت ببرید.


در بعضی موارد نیز حتی درست نبودن تنظیمات باعث خنک نبودن محیط می شود درجه ی اسپلیت باید روی تنظیمات درست خود باشد که سرمای مطلوب را فراهم نماید، نکته مهم این است که اگر هر کدام از قطعات دچار خرابی شود و به آن توجه نشود و سرویس انجام نگردد این امکان وجود دارد که قطعه ی خراب و معیوب بقیه ی قطعه ها را خراب کند و خرج شما را بیشتر نماید پس در صورت بروز خرابی و هر یک از مشکلات با تعمیرگاه و سرویس کار مناسب ارتباط برقرار کنید.

دلیل نشتی آب از اسپلیت چه می باشد؟


معمولا این اتفاق در زمانی رخ می دهد که لوله ها و اتصالات اسپلیت دچار گرفتگی شده باشد، این نشتی در دراز مدت سبب آسیب به قطعه های دیگر می شود پس هر چه زودتر باید تعمیرکار ریشه یابی نماید و این مشکل را برطرف کند. تعمیرکار باید بررسی لوله ها و سینی تخت دستگاه و برطرف کردن گرفتگی و مسدود شدن اتصالات روند تخلیه سازی آب را همانند قبل می نماید و اسپلیت دوباره به روند عادی خود باز می گردد.
یکی از بهترین روش ها برای رفع نشتی آب در اسپلیت استفاده از پمپ درین است که در زیر دستگاه نصب می شود و عملیات تخلیه آب را به خوبی و بدون هیچ مشکلی انجام می دهد.شارژ گاز، تعمیر و یا تعویض سینی تخت اسپلیت ، اصلاح مسیر لوله ها از جمله اقدامات دیگری است که برای رفع نشتی آب می توان بکار برد.

خدماتی که نسیم سرویس برای تعمیرات اسپلیت انجام می دهد

شارژ کردن گاز اسپلیت


از مهمترین اقدامات برای اسپلیت ها و کولرهای گازی شارژ به موقع این دستگاه ها می باشد، باید این مساله را مد نظر داشته باشید که اگر به موقع شارژ گاز را انجام ندهید باعث ایجاد مشکلاتی در دستگاه خواهید شد و این مشکلات ممکن است برای شما هزینه بر باشد. اگر شما برای بار اول است که اسپلیت را خریداری کرید نیاز است که دستگاه با گاز شارژ شود.


در مواقعی نیز ممکن است که گاز زودتر از موعد تمام شود و نیاز به شارژ داشته باشد این کار در محدوده و حوزه ی تعمیرات دستگاه انجام می گیرد و نیاز است توسط یک تکنسین یا تعمیرکار مجرب انجام گیرد چون دارای حساسیت خاصی می باشد که باید رعایت شود تا به بقیه ی قطعات دستگاه آسیبی وارد نگردد.


نسیم سرویس با اعزام تکنسین مجرب همراه با کپسول گاز در محل برای شما، تمام این مشکلات را برای شما ساده کرده است و فقط نیاز است یک تماس بگیرید.

شارژ گاز اسپلیت

سرویس اسپلیت به چگونه ای انجام می گیرد؟


شما برای اینکه از تعمیرات اسپلیت که کاری پر هزینه و دردسر ساز برای شما می باشد جلوگیری نمایید باید سرویس های دوره ای اسپلیت را مد نظر داشته باشید که یکی از بهترین روش ها برای پیشگیری از خراب شدن قطعات دستگاه و از کار افتادن آن می باشد.


سرویس دوره ای شامل شستشو و تمیز کردن فیلتر ها، سرویس کردن پنل اسپلیت، تمیز کردن سنسورها، تمیز کردن و شتسشوی کویل های و در صورت نیاز ترمیم و تعمیر بخش های آسیب دیده می باشد ، رفع این مشکلات از خرابی دستگاه و گذاشتن هزینه برای شما جلوگیری خواهد کرد.

تعمیرات سیستم سرمایشی و گرمایشی اسپلیت به چه صورت می باشد؟


شما هم از اسپلیت ها می توانید گرما در یافت کنید هم سرما، همچنین به صرفه و کار کردن با آن راحت می باشد و برای همین مسئله است که اسپلیت ها دارای محبوبیت بالاتری نسبت بقیه ی دستگاه ها در رده ی خود می باشد.

چه عواملی باعث بروز مشکلات در اسپلیت می شود؟


نواسانات جریان برق
استفاده کردن بیش از حد از دستگاه و استراحت ندادن به دستگاه
ضربه خوردن به اسپلیت
خرابی قعات اسپلیت
تمام شدن گاز دستگاه


مواردی که عموما که بوسیله ی تعمیر کار و یا سرویس کار مورد بررسی قرار می گیند شامل تولید باد گرم به جای باد سرد،کاهش سرمای دستگاه، نشتی آب از دستگاه، نشتی گاز، روشن نشده دستگاه، خاموشی نگهانی دستگاه و تولید صدا ناهنجار از دستگاه و کار نکردن آن می باشد. در صورت مشاهده هر یک از مشکلات بالا مشخصا بخشی از اسپلیت دچار خرابی شده و باید سریعا برای تعمیر و دستگاه و اسپلیت اقدام نمایید.


اگر هر کدام از موارد بالا تداوم پیدا کند و برای تعمیر آن اقدام نکنید باعث بروز خرابی بیشتر و خسارتی بیشتری به اسپلیت خواهید شد، پس در صورت مشاهده موارد بالا، سریعا با تعمیرگاه تخصصی تماس حاصل نمایید.

اهمیت تعمیر اسپلیت چه می باشد؟


اسپلیت ها مانند یخچال می باشند که درون خود مایعی مبرد دارند که گرما را گرفته و به بخار تبدیل می کنند و در نتیجه محیط را می توانند خنک کنند. ساختار اسپلیت ها تقریبا پیچیده می باشند البته نه برای یک تکنسین مجرب از این رو که اسپلیت وسیله ی پر مصرفی در فصل تابستان می باشد پس برای تعمیرات آن باید به تعمیرگاه تخصصی مراجعه یا تماس حاصل نمایید.


یکی از مزیت های اسپلیت تصفیه ی هوا از وجود انواع بوها میکروب ها ویروس ها و ذرات و گرد و غبار می باشد که بسیار موثر و مناسب عمل می کند برای همین دلیل تعمیر و سرویس اسپلیت برای سلامتی شما و خانواده ی شما بسیار حائز اهمیت می باشد.

یکشنبه 15 تیر 1399 - 18:11
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.